NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISIEMS LIETUVIŠKIEMS UŽSAKYMAMS
Out of stock

CBG Aliejus – 20%


89.95 Inc VAT

Neturime

  • Pilno spektro
  • Veganiškas
  • Be glitimo
  • 3 kartus laboratoriškai patikrinta

Pilno spektro CBG iš organiškai užaugintų kanapių kartu su organiškai sertifikuotu kanapių sėklų aliejumi.

Laboratorinis Tyrimas

Informacija apie alergenus Be glitimo
ProduktasCBG aliejus 20%
Potencija2000 mg CBG
Tūris 10 ml
IngredientaiPilno spektro kanapių ekstraktas, baziniame kanapių sėklų aliejuje.
Laboratorinis tyrimasTaip

Ieškote didelio stiprumo CBG aliejaus? 20% CBG tinktūra yra pats galingiausias pasirinkimas mūsų asortimente! Šis produktas, kurio sudėtyje yra pilno spektro kanapių kanabinoidų ir 2000 mg CBG, yra pats populiarus tarp mūsų klientų.

Ši neapdorota CBG formulė yra tamsiai žalios spalvos, dėl kokybiško tiekimo ir minimalaus ingredientų skaičiaus. Jei norite didelės CBG kanabinoidų dozės, rinkitės šią 20% tinktūrą. Jei vartojate daug lašų mūsų 10% CBG aliejaus, tai šis pasirinkimas bus daug ekonomiškesnis variantas.

Intensyvi šio produkto koncentracija reiškia, kad jums reikės tik 3 ar 4 lašų per dieną vienai dozei.

Reviews (1)

Write review
  1. Nesu didelis skonio gerbėjas ir man sunku prie to priprasti. Bet aš kenčia su atminties problemų dėl ligos ir rado šiek tiek pagerėjo, kai naudojant cbg, kuris aš buvau labai sužavėtas su juo, kad

Customers also buy

FAQ

Kiek CBG turėčiau Vartoti?

Rekomenduojame, kad su mūsų 2000 mg tinktūra vartotojas pradėtų nuo 3-4 lašų dozės. Kadangi kiekviename laše yra 10 mg CBG, vartotojas gauna 30-40 mg per dieną. Tai yra tik rekomendacija ir klientas laikui bėgant gali ją koreguoti, kad surastų tai, kas jam labiausiai tinka.

Kąuom yra naudingas CBG aliejus?

CBG aliejus veikia sąveikaudamas su organizmo endokanabinoidų sistema. Šią sistemą ištyrė mokslininkai ir įrodė, kad ji reguliuoja tokius dalykus, kaip atsakas į stresą, nuotaiką, hormonus ir daugiau. CBG kaip kanabinoidas atspindi natūralių organizme gaminamų endokanabinoidų darbą ir siunčia reguliavimo signalus per ECS, kad sukurtų balansą arba homeostazę.

Kaip vartoti CBG aliejaus tinktūrą?

Naudokite lašintuvą, kad pamatuotumėte dozę arba tiesiog užpildykite lašintuvą iki 1/3 dalies. Išsižiokite ir įlašinkite rekomenduojamą lašų skaičių po liežuviu. Aliejų laikykite mažiausiai 90 sekundžių, jei galite ir ilgiau. Po 90 sekundžių ar daugiau, vartotojas gali nuryti aliejaus perteklių. Nuosekliai vartokite dienos dozę, kad laikui bėgant jūsų sistemoje kauptųsi CBG.

Kur galiu nusipirkti CBG papildų?

Dr. Hemp Me siūlo įvairius CBG aliejus, kuriuos galima įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Tiesiog įdėkite norimą prekę į krepšelį ir atlikite greitą bei paprastą pirkimo procesą. Atkreipkite dėmesį, kad esame internetinė parduotuvė, visi užsakymai turi būti atliekami mūsų internetinėje svetainėje!

Kiek ilgai užtrunka pristatymas?

Užsakymai Lietuvoje dažniausiai pristatomi kitą dieną. Maksimalus pristatymo laikas Lietuvoje yra 1-2 darbo dienos. Už Lietuvos ribų, pristatymo laikas Europoje yra 1-5 darbo dienos.

Ar CBG aliejus yra legalus Lietuvoje?

CBG aliejus Lietuvoje yra legalus, nes yra klasifikuojamas kaip papildai iš kanapių. Iš kanapių pagaminti maisto produktai yra pagaminti iš kanapių ir juose yra mažiau nei 0.2% THC.

Ar Nuo CBG Aliejus Galite „Apsvaigti“?

Kaip ir CBD, CBG nėra psichoaktyvus ar paveikiantis protą ir jūsų neapsvaigins.

Reviews (1)

Write review
  1. Nesu didelis skonio gerbėjas ir man sunku prie to priprasti. Bet aš kenčia su atminties problemų dėl ligos ir rado šiek tiek pagerėjo, kai naudojant cbg, kuris aš buvau labai sužavėtas su juo, kad