NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISIEMS LIETUVIŠKIEMS UŽSAKYMAMS
Out of stock
Nuolat vartoju CBD, todėl turėjau išbandyti CBG pavyzdį, dabar pirksiu abu :) - S. Morrissey

CBG Aliejus 10% – 2ml


0.95 Inc VAT

Neturime

  • Full Spectrum
  • Vegan
  • Gluten-Free
  • Fully Traceable

Full-spectrum CBG formula with hemp seed oil in a 2ml tincture size.

Informacija apie alergenusBe glitimo
Produktas
CBG aliejus
Stiprumas1000 mg CBG
Tūris2 ml
IngredientaiKanapių aliejaus ekstraktas, kanapių sėklų aliejus
Laboratorinis tyrimasTaip

Mūsų 10% CBG mini tinktūra yra pagaminta naudojant mūsų pilno spektro 1000 mg CBG formulę. Mūsų asortimente esantis 10% CBG aliejus yra mūsų klientų hitas ir dabar jį galima išbandyti miniatiūrine forma!

Jei abejojate, ar CBG aliejus yra jums skirtas produktas, arba jei esate naujokas vartojant šiuos papildus, tuomet siūlome išbandyti mini buteliuką. Šiame buteliuke yra 40 lašų, o ​​dienos dozė yra 5 lašai per dieną.

Neišleiskite daug pinigų, kol neišbandysite šios 2 ml formulės. Jei būsite patenkinti šiuo produktu, suvartojus pilną buteliuką, galėsite įsigyti pilno dydžio 10% CBG aliejų.

Atsiliepimai

Write review

Atsiliepimų dar nėra.

Customers also buy

FAQ

Kokio stiprumo CBG yra šis produktas?

Ši prekė yra pavyzdys, 2 ml mūsų 1000 mg (10 %) CBG aliejaus. Toks stiprumas tinka klientams, pradedantiesiems vartoti CBG ar kitus kanapių papildus. Taip pat yra pakankamai stiprus, kad tiktų klientams, kurie anksčiau naudojo CBD aliejų ir norėtų išbandyti CBG!

Kaip sužinoti, kokio dydžio buteliuką užsisakyti?

Kai suvartosite 2 ml tinktūrą, suprasite, ar mūsų 10% CBG stiprumas jums tinka. Jei pastebėjote šio produkto pranašumų, naudokite 10% tinktūrą, jei manote, kad galite vartoti stipresnę dozę, pasirinkite kitą lygį – 20%. Kita priežastis, kodėl verta rinktis didesnį stiprumą, priklauso nuo skonio. Labai koncentruotą dozę gausite mažesniais lašais, kai pereisite prie 20% CBG aliejaus.

Kaip naudoti šią tinktūrą?

Lašinkite rekomenduojamą lašų skaičių (pradžioje 5) po liežuviu ir palaikykite bent 90 sekundžių, jei įmanoma, ilgiau. Po liežuviu CBG aliejus įsigeria į kūną per dantenas. Kasdien vartokite CBG aliejaus, kad produktas kauptųsi jūsų sistemoje. Vartokite ryte arba po pietų, bet ne vėliau kaip 2 valandos prieš miegą.

Atsiliepimai

Write review

Atsiliepimų dar nėra.