NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISIEMS LIETUVIŠKIEMS UŽSAKYMAMS

Grąžinimo politika

Dr. Hemp Me CBD Lietuvoje

Adresas: Gedimino pr. 44a, Vilnius 01110

palaikymas@drhempme.com

Pagal mūsų grąžinimo politiką galite per 14 dienų grąžinti arba pakeisti internetu pirktą prekę, pateikę galiojantį čekį. Jei nuo pirkinio įsigijimo praėjo 14 dienų, mes negalime grąžinti pinigų arba pakeisti prekės.

Grąžinimo politika neturi įtakos jūsų įstatyminėms teisėms. Jei kuri nors mūsų Grąžinimo politikos nuostata prieštarauja jūsų įstatyminėms teisėms, pirmenybė teikiama jūsų įstatyminėms teisėms, o konkreti pažeidžianti mūsų Grąžinimo politikos nuostata laikoma netaikytina.

Grąžinimai (pinigų grąžinimas ir keitimas)

Jei esate nepatenkinti savo preke, praneškite mums apie tai. Pagal mūsų prekių grąžinimo taisykles galite per 14 dienų grąžinti arba pakeisti internetu pirktą prekę, pateikę galiojantį čekį. Jei nuo pirkimo praėjo 14 dienų, mes negalime jums grąžinti pinigų arba pakeisti prekės.

Kad būtų galima grąžinti pinigus arba pakeisti prekę, ji turi būti grąžinta tinkamos perparduoti būklės. Tai reiškia, kad prekė turi būti nenaudota ir tokios pat būklės, kokios ją gavote. Prekė turi būti originalioje pakuotėje ir grąžinama su visais priedais, etiketėmis ir “nemokamomis dovanomis” arba papildomais elementais. Norėdami grąžinti pinigus arba pakeisti prekę, reikalaujame pateikti pirkimo čekį arba pirkimą patvirtinantį dokumentą.

Nesiųskite prekių adresu, kuris nurodytas ant gaminio dėžutės. Rašykite el. paštu brian@drhempme.lt ir mes jums pateiksime teisingą grąžinimo adresą.

Grąžinamosios išmokos (jei taikoma)

Gavę ir patikrinę jūsų grąžinamą prekę, išsiųsime jums el. laišką, kuriuo informuosime, kad gavome jūsų grąžinamą prekę. Taip pat informuosime apie pinigų grąžinimo patvirtinimą arba atmetimą.

Jei grąžinimą patvirtinsime, per 14 kalendorinių dienų bus apdorotas jūsų grąžinimas ir kreditas bus automatiškai pervestas į jūsų kredito kortelę arba pradinį mokėjimo būdą. Jei mokėjote už standartinį prekių pristatymą, standartinio pristatymo kaina taip pat bus grąžinta.

Vėluojančios arba trūkstamos grąžinamosios išmokos (jei taikoma)

Jei dar negavote grąžinimo, pirmiausia dar kartą patikrinkite savo banko sąskaitą.
Tada kreipkitės į kredito kortelės bendrovę, nes gali praeiti šiek tiek laiko, kol grąžinta suma bus oficialiai pervesta. Tada kreipkitės į savo banką. Dažnai praeina šiek tiek laiko, kol grąžinama suma bus pervesta.

Jei atlikote visus šiuos veiksmus ir vis dar negavote grąžinamos sumos, susisiekite su mumis el. paštu brian@drhempme.lt.

Parduodamos prekės

Mes negrąžiname pinigų už parduodamus daiktus, išskyrus atvejus, kai jie yra nekokybiški.